Eksperci The Estate Warsaw na antenach Polsat News i TVN24!

Nasz ekspert wypowiedział się na temat potencjalnego wzrostu cen mieszkań po wejściu w życie programu “bezpieczny kredyt 2%".

Eksperci The Estate Warsaw na antenach Polsat News i TVN24!

7 czerwca 2023 roku Jakub Mikołajczuk, współzałożyciel The Estate Warsaw, wystąpił na antenie Polsat News. Nasz ekspert wypowiedział się na temat potencjalnego wzrostu cen mieszkań po wejściu w życie programu “bezpieczny kredyt 2%” oraz tego kto może zostać beneficjentem tej inicjatywy. Przewidział wzrost cen mieszkań dwu oraz trzypokojowych, co znalazło odzwierciedlenie w sytuacji na rynku w kolejnych miesiącach.

Z kolei 3 lipca 2023 roku Łukasz Paziewski, prezes naszej agencji, wystąpił przed kamerą TVN24. Również w temacie kredytu 2%: „Zainteresowanie mamy wyjątkowo duże, zwłaszcza na rynku wtórnym, na którym pracujemy”.

Popyt na nieruchomości był, jest i będzie, bo to towar luksusowy, a przede wszystkim zapewniający stabilność i bezpieczeństwo!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie trendy panują aktualnie na rynku nieruchomości, zapraszamy na Mokotowską 3/12! Być może już dziś znajdziesz dla siebie wymarzoną nieruchomość!

Łukasz Paziewski w TVN24
Jakub Mikołajczuk na antenie Polsat News