O The Estate Warsaw

The Estate Warsaw powstało jako odpowiedź na potrzebę zmiany pośrednictwa na rynku nieruchomości na lepsze. Jest to miejsce zrzeszające profesjonalistów w pełnym tego słowa znaczeniu. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy rewolucyjny model prowadzenia agencji pośrednictwa nieruchomości, w którym agent zachowuje 100% swojego wynagrodzenia, co znacznie przekłada się na jego skuteczność i zaangażowanie oraz gwarantuje mu większą niezależność.

Jesteśmy gronem agentów z wieloletnim doświadczeniem, których łączy wspólna pasja i chęć nieustannego rozwoju. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości na terenie Warszawy, ale również całej Polski. Wspieramy inwestorów oraz sami inwestujemy w nieruchomości.

Założyciele

Stworzyliśmy The Estate dla osób takich jak my - ambitnych, głodnych sukcesu i ciekawych świata. Chcemy się wspólnie rozwijać i tworzyć miejsce, które zmieni rynek pośrednictwa.

Prasa

Łukasz Paziewski i Jakub Mikołajczuk The Estate

Jak na lepsze zmienić rynek nieruchomości i wybrać mieszkanie idealne? Zapytaliśmy The Estate Warsaw - nową firmę na mapie Warszawy

Mysia 3, wtorek 16.05.2023. Mija dokładnie rok od założenia nowej firmy na rynku nieruchomości - The Estate Warsaw. Na zaproszenie prezesów Łukasza Paziewskiego i Kuby Mikołajczuka przyglądamy się specyficznemu rynkowi warszawskich mieszkań i relacjonujemy 1. urodziny firmy.

Czytaj artykuł

Telewizja

Eksperci The Estate Warsaw na antenach Polsat News i TVN24!

Nasz ekspert wypowiedział się na temat potencjalnego wzrostu cen mieszkań po wejściu w życie programu “bezpieczny kredyt 2%".

Czytaj artykuł