Targówek

* 2 OGRODY * DWUSTRONNE * OCHRONA *możliwe 3 pok.*

zł / m2
Pokoje
3
Metraż
54.50
m2 
Piętro
/
4
Rok budowy
2010
No items found.
* 2 OGRODY * DWUSTRONNE * OCHRONA *możliwe 3 pok.*
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

_ 2 OGRODY _ 2-STRONNE _ OCHRONA _ CICHE _ możliwe 3 pokoje _

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z dwoma prywatnymi ogrodami. Ta oferta będzie idealna dla osób szukających ciszy, szanujących swoją prywatność oraz lubiących poczucie bezpieczeństwa. 

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu z ochroną. W obecnym układzie występuje: salon połączony z kuchnią oraz jadalnią, garderoba, holl, przestronna łazienka oraz sypialnia.

\*Istnieje możliwość wyznaczenia dodatkowej sypialni oraz wydzielania dodatkowej toalety. (grafika pomocnicza w ogłoszeniu)

Nieruchomość jest dwustronna. Z obu stron posiada prywatny ogród. Wchodząc do ogrodów widzimy zieleń w nich oraz poza nimi w dali, co zachęca do odpoczynku w pojedynkę z książką, lub do zorganizowania przyjęcia na wolnym powietrzu. 

Sąsiedztwo jest bardzo przyjazne i spokojne. A dodatkowe poczucie ukojenia daje fakt iż do mieszkania nie dochodzą hałasy ulicy. 

Mieszkanie stanowi pełną własność. Przynależy do niego garaż podziemny. Czynsz administracyjny to zaledwie 800 zł. 

\* W ramach współpracy z naszym biurem przy zakupie nieruchomości zyskują Państwo konsultacje z architektem wnętrz. Pomagamy nie tylko w formalnościach związanych z zakupem nieruchomości, ale również w logistyce związanej z przeprowadzką/ wprowadzeniem / remontem / projektem aranżacji wnętrza.

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Aleksandra Kazienko

Ekspert ds. Nieruchomości, Architekt Wnętrz

The Estate Warsaw

tel. 794 340 215