Praga-Południe

Cała Kamienica | Gocławek | Nadbudowa

zł / m2
Pokoje
8
Metraż
352.00
m2 
Piętro
/
2
Rok budowy
1939
No items found.
Cała Kamienica | Gocławek | Nadbudowa
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

_Wyłącznie u nas_

Szukasz do kupienia całej kamienicy w Warszawie lub gruntu pod budowę nowego budynku? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić!

Chcesz umówić prezentację/potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń -> 881-353-685

LOKALIZACJA 
Gocławek, Praga Południe. Świetne położenie w pobliżu PKP Olszynka Grochowska (650m), tramwaju (800m) na ul. Grochowskiej i Parku Leśnika (600m). Dojazd do Centrum w 22 minuty (autobusem). Dookoła znajdziemy wszystkie potrzebne sklepy i punkty usługowe. Najbliższa galeria handlowa na Rondzie Wiatraczna.

BUDYNEK
Kamienica z 1939 roku. Po generalnym remoncie w 2007-2008 roku i bieżących odświeżeniach na przestrzeni ostatnich lat. Wymagany jest remont dachu i solidne odświeżenie części wspólnych (minimum malowanie/ocieplenie elewacji, odnowa klatki i ew. drobne prace przy instalacjach). Obecnie ogrzewanie całego budynku pochodzi z pieca gazowego umieszczonego w suterenie i jedynie dwa lokale wyłączone z przedmiotowej oferty (mają osobnych właścicieli) mają swoje indywidualne piecyki gazowe. Wszystkie mieszkania raczej w stanie do remontu. 

Powierzchnia działki: 560m2
Obecny PUM: 238m2 (minus dwa sprzedane lokale = 158m2)
Powierzchnia całkowita budynku: 352m2
Powierzchnia po nadbudowie dwóch kondygnacji: ok. 550m2 PUM

Jest możliwość nadbudowy poddasza o dwie kondygnacje, co mocno uatrakcyjnia opłacalność tej inwestycji. Teren z tyłu budynku pozwala na wykonanie kilku miejsc postojowych, które pozwolą na wyodrębnienie dodatkowych lokali i na 3-4 ogródki, które podniosą wartość już istniejących mieszkań. 

Nie ma lokatorów komunalnych, a mieszkania jak i sutereny są na chwilę obecną wynajmowane (czas nieokreślony). 

POTENCJAŁ
Wariant nr. 1 - zakup obecnego stanu, odświeżenie budynku i wynajem jak dotychczas lub rozparcelowanie i sprzedaż. 
Wariant nr. 2 - zakup obecnego stanu, odświeżenie, nadbudowa, wyodrębnienie dodatkowych lokali i wtedy wynajem lub sprzedaż

STAN PRAWNY
Pełna własność - można kredytować. Bez obciążeń. Preferowany zakup całości (bez lub z dwoma indywidualnymi mieszkaniami), ale ostatecznie jest dopuszczalny zakup pojedynczych sztuk. 

_ Wolne od Zaraz

_ Cena do Negocjacji

Jestem dostępny dla Państwa każdego dnia 8:00 - 22:00. Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Cię przez ten proces. 

Michał Powała
Ekspert Ds. Nieruchomości 
Tel. 881-353-685