Otwock

Dwa domy | z potencjałem | cicha okolica

zł / m2
Pokoje
6
Metraż
175.00
m2 
Piętro
/
2
Rok budowy
No items found.
Dwa domy | z potencjałem | cicha okolica
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę działki zabudowanej dwoma domami (możliwość połączenia w jeden duży dom) w Otwocku.

NIERUCHOMOŚĆ
Domy położone są na działce o powierzchni 495m2, która znajduje się w leśnej, cichej części Otwocka.
Budynek rozbudowano w 1989 roku. W 1994 roku został ponownie rozbudowany do dwóch osobnych lokali mieszkalnych. Mniejsze mieszkanie ma potencjał pod wynajem jak i również do połączenia z większym budynkiem i stworzenia tym samym dużej przestrzeni do życia. Idealna opcja dla rodziny z dziećmi.

Pierwsza część budynku ma powierzchnię 96m2 + 18m2 piwnicy. Na parterze znajduje się duża kuchnia z jadalnią, wiatrołap oraz przytulny salon z kominkiem. Do budynku doprowadzone są wszystkie media łącznie z kanalizacją. 

Druga część budynku jest parterowa i ma powierzchnię 79m2,  jest do remontu. Do budynku przynależy garaż o powierzchni 18m2. Do budynku jest podprowadzony gaz, prąd, woda z własnego ujęcia, szambo.

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona w bardzo cichej zielonej okolicy, 2km od Centrum Otwocka. W okolicy Lidl, Biedronka restauracje oraz Galeria Kupiecka. Do najbliższego przystanku autobusowego 500m.

Zapraszam na prezentację!

Ekspert ds. Nieruchomości
Szymon Kudyba
The Estate Warsaw