Kołobrzeg

Gotowy Pensjonat w Centrum Turystycznego Grzybowa

zł / m2
Pokoje
10
Metraż
296.00
m2 
Piętro
/
2
Rok budowy
1986
No items found.
Gotowy Pensjonat w Centrum Turystycznego Grzybowa
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Wyremontowany Pensjonat w Centrum Turystycznego Grzybowa - Gotowa nadmorska inwestycja pod wynajem!

Lokalizacja:
Położony w samym sercu Grzybowa, na najbardziej znanej i obleganej ulicy Nadmorskiej - ten wyjątkowy pensjonat oferuje nie tylko mnóstwo atrakcji turystycznych na wyciągnięcie ręki, ale również szybki dostęp do szerokiej, piaszczystej i strzeżonej plaży oddalonej zaledwie o 200 metrów!. Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Grzybowie, charakteryzująca się największym zagęszczeniem restauracji, sklepów i atrakcji. Dodatkowym atutem jest bliskość do Kołobrzegu, do którego można łatwo dojechać komunikacją publiczną.

Opis Nieruchomości:
Działka o powierzchni 690 mkw jest zabudowana dwoma obiektami. Pierwszym z nich jest trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 296 mkw, zbudowany w 1986 roku i świeżo po generalnym remoncie. Drugim jest jednokondygnacyjny dom letniskowy z 2004 roku połączony z domem. Obiekt główny został zaaranżowany jako pensjonat, oferujący 10 pokoi i 7 łazienek, z możliwością zakwaterowania do 29 osób.

Standard i Wyposażenie:
Pokoje w pensjonacie zostały wyposażone na wysokim poziomie. Każdy pokój dysponuje plazmowym telewizorem, lodówką oraz łóżkiem małżeńskim i tapczanem. Ponadto, każda łazienka jest wyposażona w szeroki prysznic. Obiekt szczyci się jednymi z najlepszych opinii w Grzybowie, osiągając skorzystanie 9.9 na 10 na portalu nocowanie.pl.

Dodatkowe Atuty:
Na działce znajdują się również dwa obiekty usługowe, które są w pełni wyposażone i przynoszą dodatkowe dochody z wynajmu. Warto podkreślić, że obiekty te są wliczone w cenę nieruchomości.

Cena i Możliwości Inwestycyjne:
Cena nieruchomości wynosi 2,590,000 PLN. Działka leży w obrębie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego i jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z możliwością lokali użytkowych do 30% powierzchni całkowitej budynku.

Podsumowanie:
To wyjątkowa okazja dla inwestorów szukających stabilnego i dochodowego biznesu w jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznych miejsc na polskim wybrzeżu. Niezastąpiona lokalizacja, wysoki standard i dodatkowe obiekty usługowe czynią tę ofertę niezwykle atrakcyjną.

Zapraszam do  kontaktu w celu uzyskania więcej informacji i umówienia się na prezentację nieruchomości. Posiadam także apartamenty w Kołobrzegu oraz w pobliskich miejscowościach. 

Mateusz Panoczko The Estate 721-898-429