Bielany

METRO / BALKON / TRÓJSTRONNE / GARAŻ

zł / m2
Pokoje
4
Metraż
92.30
m2 
Piętro
5
/
7
Rok budowy
2009
No items found.
METRO / BALKON / TRÓJSTRONNE / GARAŻ
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, czteropokojowego mieszkania zlokalizowanego przy Metrze Młociny. Mieszkanie jest trójstronne. Jego okna wychodzą na wschód, południe i zachód, dzięki czemu użytkownikom tego miejsca nigdy nie brak światła dziennego. Mieszkanie posiada pokaźnych rozmiarów balkon. Lokal jest położony na 5 pietrze co zapewnia przyjemny widok z okien. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Nowe Bielany, gdzie panuje spokój i przyjazna sąsiedzka atmosfera. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym.

Lokalizacja:

250 m (3 min) do Metra Młociny
800 m (10 min) Galeria Młociny
300 m (4 min) do sklepu Lidl
150 m (2 min) do sklepu Żabka
150 m (2 min) do piekarni Putka
450 m (6 min) do apteki ZIKO

Budynek:

Budynek pochodzi z 2009 roku. Ma minimalistyczną bryłę, dobrze zaprojektowany dziedziniec, białą elewacje oraz zadbane klatki, co sprawia iż budynek czytamy jako nowoczesny i niedawno wybudowany.

Mieszkanie:

Dla mieszkania jest prowadzona księga wieczysta. Lokal stanowi odrębną własność. Rozkład pomieszczeń przedstawia się w następujący sposób:

_ 3 oddzielne pokoje,
_ holl,
_ kuchnia połączona z jadalnią i salonem,
_ toaleta,
_ łazienka,
_ garderoba,
_ balkon
_ miejsce w garażu podziemnym 
(dodatkowo płatne)

Łączna powierzchnia lokalu, jak podaje KW, to 92,30 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi. Wysokość lokalu, to 265 cm. 

Stan mieszkania:

Mieszkanie zostało funkcjonalnie zaprojektowane, oraz wykończone wysokiej jakości materiałami. Znajdziemy w nim granitowe blaty w kuchni i łazience, czy drewniany parkiet. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub wedle uznania odświeżenia miejsc narażonych na największe zużycie (np: odmalowanie ścian).


Dodatkowe informacje:

_ duże miejsce w garażu podziemnym 
(dodatkowo płatne: 50 000 zł)
_brak komórki lokatorskiej/możliwość wydzielenia przestrzeni do przechowywania na miejscu garażowym (na miejscu może swobodnie stanąć auto, motor oraz szafy gospodarcze)

Zapraszam po do umówienia się na prezentacje tej nieruchomości.
Jestem do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-22:00.

Aleksandra Kazienko
Ekspert ds. Nieruchomości, Architekt Wnętrz
The Estate Warsaw