Praga-Południe

Niska Zabudowa | III Linia Metra | Umeblowane

zł / m2
Pokoje
2
Metraż
50.20
m2 
Piętro
6
/
7
Rok budowy
2009
No items found.
Niska Zabudowa | III Linia Metra | Umeblowane
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Szukasz dwóch pokoi w nowym budownictwie? Zależy Ci na mieszkaniu gotowym do wejścia i balkonie? Nie mogłeś lepiej trafić!

Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> 881-353-685

LOKALIZACJA
Bezpośrednie sąsiedztwo CH Promenada. W bloku na parterze oraz w pobliżu, znajduje się szereg różnych lokali handlowych, usługowych, przedszkoli i szkół podstawowych. Na spacer, w wolnej chwili, udamy się nad jeziorko Balaton. Pod blokiem znajdziemy przystanek autobusowy z bezpośrednim połączeniem z Centrum Warszawy (20min) i Politechniki (18min). W promieniu ok. 800m przystanki na ul. Ostrobramskiej, z dużą liczbą linii autobusowych, a w odległości ok. 650m planowana jest stacja metra.

BUDYNEK
Wybudowany w 2009 roku. Bardzo zadbane osiedle, klatki oraz windy. Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. Osiedle ogrodzone, z ochroną. Możliwość parkowania przed blokiem na odgrodzonym terenie wspólnoty.

MIESZKANIE
W stanie do wejścia/odświeżenia. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, osobnej kuchni (otwarta na salon), sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone, wszystkie sprzęty są sprawne. Na podłodze lity parkiet jesionowy, okna drewniane. Wszystkie okna wychodzą na jedną stronę (ekspozycja południowa) na wewnętrzne patio, dzięki czemu mieszkanie jest ciche.

_ Dla mieszkańców jest możliwość parkowania na ogrodzonym terenie patio.

STAN PRAWNY
Pełna własność - brak obciążeń. Preferowany klient gotówkowy. 

_ Do Negocjacji

Jestem dostępny dla Państwa każdego dnia 8:00 - 22:00. Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Cię przez ten proces.

Michał Powała
Ekspert Ds. Nieruchomości
Tel. 881-353-685