Mokotów

Oaza Mokotów, Inwestycja Premium, Oddanie Czerwiec

zł / m2
Pokoje
3
Metraż
95.90
m2 
Piętro
/
2
Rok budowy
2024
No items found.
Oaza Mokotów, Inwestycja Premium, Oddanie Czerwiec
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Z przyjemnością oferuję unikalną okazję zakupu apartamentu w prestiżowej inwestycji Oaza Mokotów. To kameralne miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, zlokalizowane przy ul. Piaseczyńskiej 41 na Mokotowie, tuż obok Klubu Sportowego Warszawianka.

Informacje o Inwestycji:
Inwestycja składa się z trzech apartamentowców, łącznie 69 lokali.
Apartamenty charakteryzują się panoramicznymi oknami, dużymi balkonami, a parterowe posiadają prywatne ogródki. Budynki zaprojektowane z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, zaawansowanych systemów grzewczych i chłodzących. Rozmieszczenie lokali doskonale wykorzystuje naturalne światło i świeże powietrze, zapewniające komfort i zdrowe środowisko życia.

Lokalizacja:
Centralna lokalizacja na Mokotowie przy ul. Piaseczyńskiej 41,
w bezpośrednim sąsiedztwie skarp warszawskich i terenów rekreacyjnych Klubu Sportowego Warszawianka. Dogodny dostęp do parków, restauracji, sklepów, komunikacji miejskiej oraz centrów biznesowych i finansowych.

Opis Lokalu:
Apartament z idealną ekspozycją - salon z aneksem kuchennym oraz główna sypialnia skierowane na południe, dodatkowa sypialnia na północ.
Z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (50,36m2) mamy wyjście na ponad 60m2 ogródek z widokiem na park.
Dwie sypialnie (14,78 m2 i 13,67m2), łazienka i oddzielne WC, garderoba.

Dodatkowe informacje:
Oaza Mokotów to projekt współpracy z renomowanym biurem architektonicznym Pracownia APA Kuryłowicz&Associates, gwarantującym najwyższą jakość i estetykę.
Inwestycja będzie gotowa do użytku na przełomie czerwca i lipca 2024 roku!
Podziemny garaż, ładowarki samochodowe, komórki oraz inne udogodnienia zapewniające wygodę mieszkańcom.

Oferta dotyczy przykładowego lokalu. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dostępności apartamentów oraz aktualnych cen. To doskonała okazja na zakup prestiżowej nieruchomości w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Warszawie.

Zapraszam do kontaktu codziennie w godzinach 10-18.
Dawid Dybski
The Estate Warsaw
571 266 250