Wola

Prestiżowa Lokalizacja | Do wprowadzenia | Top !

zł / m2
Pokoje
1
Metraż
26.50
m2 
Piętro
8
/
9
Rok budowy
1966
No items found.
Prestiżowa Lokalizacja | Do wprowadzenia | Top !
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 26,5m². Wyjątkowa lokalizacja nieruchomości gwarantuje szybki dojazd do centralnych części miasta, a jednocześnie zapewnia ciszę, spokój oraz bliskość terenów zielonych.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki, tworząc funkcjonalną przestrzeń do codziennego użytku. Ekspozycja wschodnia pozwala cieszyć się porannym światłem i pozytywną energią przez większą część dnia. Nieruchomości przeszła gruntowny remont w 2019 r. zostały wymienione instalacje elektryczne oraz hydrauliczne. Jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania.

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, jest w bardzo dobrym stanie. Klatki schodowe zostały odświeżone, a mieszkańcy mają do dyspozycji dwie nowe windy, zapewniające wygodę i komfort użytkowania. Do mieszkania przynależy również piwnica, co zwiększa jego funkcjonalność.

Niski czynsz w wysokości 400 złotych stanowi dodatkowy atut tej oferty. Stan prawny lokalu to pełna własność, umożliwiająca zakup na kredytu hipoteczny.

Okolica, w której znajduje się mieszkanie, oferuje pełne zaplecze usługowo-handlowe. W bliskiej odległości znajdują się liczne sklepy oraz lokale usługowe. Dodatkowo, dostępne są przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja metra Rondo ONZ/Daszyńskiego, co ułatwia szybki dostęp do różnych części miasta.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji!

Szymon Haase
Nr. telefonu: 503075007
Ekspert ds. Nieruchomości,
The Estate Warsaw.