Stanisławów

PROSPERUJĄCY DOM SENIORAzPOZWOLENIEM NA ROZBUDOWĘ

zł / m2
Pokoje
20
Metraż
1266.10
m2 
Piętro
/
Rok budowy
1995
No items found.
PROSPERUJĄCY DOM SENIORAzPOZWOLENIEM NA ROZBUDOWĘ
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Wyjątkowa okazja! Do sprzedania świetnie prosperujący Dom Seniora/nieruchomość z know how, z mieszkańcami ośrodka, z pełnym obłożeniem/chętni w kolejce, z możliwością przejęcia również wyspecjalizowanego, posiadającego wymagane kwalifikacje personelu. Pensjonat o powierzchni 687,79 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 6158 m2, posiada zezwolenie Wojewody Mazowieckiego oraz spełnia warunki urzędu wojewódzkiego dla tego typu działalności. Bardzo duży potencjał rozwojowy ze względu na uzyskane w 2021r. pozwolenie na rozbudowę inwestycji.

Pensjonat znajduje się w spokojnej miejscowość i ekologicznej okolicy. Unikatowe położenie pensjonatu z zagospodarowanym dużym ładnym ogrodem rekreacyjnym do wypoczynku pensjonariuszy z otoczonymi tarasami ze wspaniałym widokiem na duży, ładny ogród z wkomponowanym stawem.

Budynek został wybudowany w 1995r., został przebudowany i rozbudowany na podstawie decyzji z 2013r., następnie zmodernizowany w 2016r na podstawie zmiennego projektu do decyzji z 2016r i rozbudowy o skrzydło południowe w 2019r. Obecnie w budynku znajdują się pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wyposażone w łazienki, zaś budynek składa się z dwóch części: główniej i skrzydła bocznego.

Część główna budynku jest 2 kondygnacyjna, z poddaszem użytkowym. W cześci podpiwniczonej znajduje się biuro, pomieszczenia gospodarcze, oraz pomieszczenia socjalno-higieniczne pracowników. Na parterze mieści się hall ze schodami oraz platforma dźwigowa umożliwiająca dostęp do pozostałych kondygnacji, 3 pokoje, kuchnia z zapleczem kuchennym z profesjonalnym sprzętem gastronomicznym oraz jadalnia, salon/świetlica dla Pensjonariuszy, zaś na piętrze znajduje się 7 pokoi. Na poddaszu do wyłącznego użytku Właściciela znajduje się przestronny pokój dzienny, sypialnia, kuchnia oraz łazienka, z ewentualną możliwością przerobienia np. na dalsze pokoje dla Seniorów.

Część skrzydła bocznego jest 2 kondygnacyjna i składa się z 8 pokoi, łazienek, komunikacji i kotłowni.

Biznes przeznaczony jest na sprzedaż, z racji chęci przejścia na emeryturę Właściciela. Brak zadłużenia.Oferujemy wsparcie posprzedażowe oraz wprowadzenie w biznes, przekazanie kontaktów, etc.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację.

Jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00
Wyłączny opiekun oferty: Andrzej Surmacz (licencja nr 29186).

Ekspert ds. Nieruchomości The Estate Warsaw.

Tel.: 730 087 998.