Praga-Południe

Do remontu * Dwustronne * Ciche

zł / m2
Pokoje
2
Metraż
49.00
m2 
Piętro
0
/
4
Rok budowy
No items found.
Do remontu * Dwustronne * Ciche
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Mieszkanie, które Państwu prezentuję to przestronna 49-metrowa nieruchomość.

Rozkład przedstawia się następująco: dwa pokoje, przedpokój, kuchnia i łazienka. Mieszkanie jest ustawne, żadna ze ścian nie jest ścian nośną, dlatego jest możliwość całkowitej zmiany układu. Bardzo dużą zaletą jest to, że mieszkanie jest dwustronne. Na podłodze w mieszkaniu jest położony parkiet. Do mieszkania przynależy balkon. Jest dobrze oświetlony, zatem można na nim hodować owoce i warzywa. Widok z balkonu jest na piękną zieleń. Dodatkowo do mieszkania przynależy również piwnica.

W mieszkaniu trzeba przeprowadzić większe odświeżenie.

Stan prawny nieruchomości jest sprawdzony. To mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z księgą wieczystą. Średnia wysokość czynszu wynosi prawie 700 zł. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna. Mieszkanie znajduje się w budynku z wielkiej płyty. Spółdzielnia prężnie działa i utrzymuje budynek w czystości.

Dostępny jest także rzut mieszkania, a także przykładowa aranżacja (drugie zdjęcie).

Mieszkanie ma bardzo dobrą energię dzięki obecnym właścicielom. 

Świetna lokalizacja to kolejny atut tej nieruchomości. Do przystanku poligonowa idzie się zaledwie minutę. Z tego przystanku można dojechać do metra Politechnika w 10 minut. 5 minut zajmuje dojazd do Galerii Promenada. Jednym autobusem można dojechać także do Parku Skaryszewskiego i Muzeum Narodowego. Bezpośrednio dojechać można także na dworzec centralny i dworzec zachodni.

Mieszkanie w tej lokalizacji za niecałe 14000 zł/m2 to dobra okazja, by zainwestować w to mieszkanie i przeznaczyć je na przykład na wynajem lub urządzić w nim swoje miejsce na co dzień. 

Zapraszam serdecznie na prezentację i do składania ofert.


Paulina Florys
The Estate Warsaw
nr tel.: 455 500 530
nr licencji: 29208