Praga-Północ

Kamienica | Metro | Rewitalizacja | Stan Surowy

zł / m2
Pokoje
2
Metraż
30.00
m2 
Piętro
4
/
4
Rok budowy
1920
No items found.
Kamienica | Metro | Rewitalizacja | Stan Surowy
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Wyłącznie u nas

Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie.

Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> 881 353 685

Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie e-mail o prospekt informacyjny: powala@povalagroup.pl

W ofercie mamy również inne mieszkania z tego budynku.

* Wizualizacje przedstawiają przybliżony stan docelowy części wspólnych, a szczegółowe informacje na temat inwestycji można uzyskać telefonicznie, bądź mailowo.

LOKALIZACJA
Praga Północ, zabytkowa część Szmulowizny. W 3 minuty dojdziemy do przystanku Bazylika Kawęczyńska skąd dojedziemy bezpośrednio tramwajem do Centrum oraz Metro Dw.Wileński i Metro Ratusz Arsenał. W 6 minut dojdziemy do przystanku autobusowego Wołomińska z bezpośrednim dojazdem do Dw. Wileńskiego i PKP Zacisze Wilno. W promieniu 900m znajdziemy stację Metro Szwedzka oraz w odległości 1100m Metro Wileńska.
Dookoła budynku znajdziemy sklepy spożywcze, supermarkety, galerie handlowe, zakłady fryzjerskie, szkoły i przedszkola. Przy budynku znajduje się Wyższa Szkoła Menadżerska oraz Bazylika Kawęczyńska i Park Michałowski.

BUDYNEK
W trakcie rewitalizacji przez wspólnotę mieszkaniową. Część budynku w której znajduje się mieszkanie wybudowano ok. 1920 roku. Kamienica, ze świetnym potencjałem w okolicy, która teraz przeżywa swój renesans. Na drugą połowę 2024 roku planowany jest remont elewacji, klatek i zagospodarowanie terenu. Planowane zakończenie prac druga połowa 2024.

MIESZKANIE
W stanie do generalnego remontu. Ekspozycja wschodnia.

STAN PRAWNY
Pełna własność - księga wieczysta bez obciążeń.

Preferowany zakup gotówkowy. 

Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Cię przez ten proces. Jestem dostępny dla Państwa każdego dnia 8:00 - 22:00.

Michał Powała
Ekspert Ds. Sprzedaży Nieruchomości
tel. 881 353 685