Włochy

Klimatyzacja | Piekny widok | Do wprowadzenia

zł / m2
Pokoje
3
Metraż
51.30
m2 
Piętro
5
/
5
Rok budowy
2021
No items found.
Klimatyzacja | Piekny widok | Do wprowadzenia
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz na Włochach.

Chcesz umówić się na prezentację? --> Dzwoń 605-722-720

MIESZKANIE

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m², zlokalizowane na ostatnim piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i urządzone z użyciem wysokiej jakości materiałów. Pokoje są ustawne, a kuchnia z aneksem dodaje przestronności i funkcjonalności. Wyjście na duży balkon jest z każdego z trzech pokoi, co zapewnia łatwy dostęp do dodatkowej przestrzeni do relaksu. W cenie mieszkania są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.

BUDYNEK

Nowoczesny, pięciopiętrowy apartamentowiec z 2021 roku, wyposażony w nowoczesne udogodnienia i charakteryzujący się wysokim standardem wykończenia. Na terenie osiedla znajduje się kort tenisowy dla miłośników sportu.

LOKALIZACJA

Mieszkanie położone przy ul. Przedpole na warszawskich Włochach, w dzielnicy Raków. W bliskim sąsiedztwie znajduje się trasa szybkiego ruchu oraz stacja WKD Raków, co zapewnia doskonałą komunikację z resztą miasta. W okolicy znajdują się Park Szczęśliwicki oraz Park ze Stawami Cietrzewia, idealne na spacery i rekreację. Zaledwie kilka minut zajmuje dotarcie do centrów handlowych Blue City oraz Reduta.

STAN PRAWNY

Pełna własność z założoną Księgą Wieczystą - można kredytować.

-----------------------------

Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? --> Dzwoń 605-722-720

Jestem dostępny dla Państwa 8:00 - 22:00 każdego dnia.

Tomasz Wasilewski
Ekspert Ds. Nieruchomości
605-722-720