Praga-Południe

Os. Saska | Umeblowane | Balkon | Widne

zł / m2
Pokoje
2
Metraż
38.00
m2 
Piętro
2
/
6
Rok budowy
2014
No items found.
Os. Saska |  Umeblowane | Balkon | Widne
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Szukasz umeblowanego mieszkania na osiedlu Saska? Zależy Ci na przestrzeni i dużej ilości światła dziennego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> 881-353-685

LOKALIZACJA
Osiedle Saska, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Jedna z bardziej znanych i pożądanych inwestycji, po prawej stronie Wisły. Okolica pełna zieleni, obfitująca we wszystkie, potrzebne do codziennego życia, punkty handlowe i usługowe. Infrastruktura przygotowana idealnie pod kątem rodzin z dziećmi. W niedalekiej odległości od osiedla znajdziemy szkoły podstawowe, licea, siłownie, sklepy spożywcze, supermarkety, galerie handlowe, parki, skwerki, place zabaw i przedszkola.

BUDYNEK
Wybudowany w 2014 roku. Osiedle ogrodzone, przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Teren zadbany, świetnie zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową.

MIESZKANIE
W stanie do wejścia. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC i przedpokoju. Z salonu jest wyjście na balkon, a okna są skierowane na osiedle, dzięki czemu w lokalu możemy rozkoszować się niezakłóconą ciszą. Mieszkanie jest z ekspozycją południową.

Do ceny mieszkania należy doliczyć następującą kwotę:
- 50.000zł za szerokie miejsce w garażu podziemnym.

STAN PRAWNY
Pełna własność - można kredytować.

* Wolne od zaraz

Jestem dostępny dla Państwa każdego dnia od 8:00 do 22:00. Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Cię przez ten proces.

Michał Powała
Ekspert Ds. Nieruchomości
Tel. 881-353-685