Wola

Platinum Towers I Metro Rondo Daszyńskiego

zł / m2
Pokoje
2
Metraż
48.00
m2 
Piętro
17
/
23
Rok budowy
2009
No items found.
Platinum Towers I  Metro Rondo Daszyńskiego
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 17 piętro

Z dumą prezentujemy Państwu, unikatową okazję nabycia luksusowego mieszkania o powierzchni 48 m2 położonego w prestiżowym kompleksie Platinum Towers, symbolu nowoczesności i elegancji w Warszawie. Platinum Towers to nie tylko budynek - to styl życia, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających. 

ATUTY
- doświetlony i przestronny,
- 17 piętro, 
- dwa oddzielne pokoje,
- wyposażony w klimatyzację,
- całodobowa ochrona,
- recepcja i monitoring, 
- oferta skierowana do inwestorów prywatnych lub firm ceniących produkty bezobsługowe i
  bezpieczne,
- miejsce parkingowe - 120 000 PLN (nieobligatoryjne).

LOKALIZACJA 
Platinum Towers to kompleks dwóch wież zlokalizowanych w przy ul. Grzybowskiej 61 w bezpośredniej bliskości Hotelu Hilton, centrum biznesowego Plac Europejski przy Rondzie Daszyńskiego i Browarów Warszawskich. Zlokalizowane tuż przy Hotelu Hilton, zapewnia bezpośredni dostęp dla mieszkańców do kompleksu wellness oraz z wygodnego parkingu podziemnego. Doskonała dostępność komunikacji w postaci stacji Metra M2 "Rondo Daszyńskiego" - 500 m, 12 minut do Lotniska Chopina, 5 minut pieszo do Śródmieścia.

W NASZEJ OPINI
Inwestowanie w nieruchomości w Platinum Towers to gwarancja bezpieczeństwa i zyskowności. Położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie stanowi doskonałą okazję do wynajmu długoterminowego jak i krótkoterminowego, przyciągając zarówno klientów biznesowych jak i turystów. Dynamicznie rozwijająca się okolica oraz bliskość centrów biznesowych, kulturalnych i rekreacyjnych sprawiają, ze wartość tej nieruchomości będzie rosła z każdym rokiem, zapewniając atrakcyjny zwrot z inwestycji. 

ZAPROSZENIE
Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na prezentację mieszkania. W celu omówienia szczegółów, proszę o kontakt. Jestem do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 20.00

Aneta Janaszek
Doradca ds. Nieruchomości Premium Tel: 696 020 137

* Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.