Sulejówek

Wszystkie media | Foremna | Gotowy projekt

zł / m2
Pokoje
0
Metraż
874.50
m2 
Piętro
/
Rok budowy
No items found.
Wszystkie media | Foremna | Gotowy projekt
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałą działkę budowlaną w miejscowości Sulejówek. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 33,15 x 26,38 i całkowitą powierzchnię 876mkw. Do końca roku 2024 wydane jest pozwolenie na budowę według projektu, który właściciele mogą odstąpić wraz ze sprzedażą działki.
Na terenie znajduje się kilka drzew (sosna, brzozy oraz 2 stare dęby). Ewidentnym atutem nieruchomości jest to, że działka posiada wszelkie potrzebne podłączenia co w tej okolicy jest rzadkością.

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Sulejówek, około 1km od granicy Warszawy. Do Centrum stolicy dojedziemy w około 30 minut samochodem, przystanek autobusowy oddalony jest o 400m a najbliższa stacja SKM znajduje się w odległości 3km, z którego dostaniemy na Śródmieście w około 30 minut.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego telefonicznego w razie pytań oraz umówienia terminu prezentacji

Drogi Kliencie dokładamy wszelkich starań, aby nasze oferty spełniały Twoje oczekiwania. Jeśli jednak tak się nie stało, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z opiekunem tego ogłoszenia. Z pewnością postara się on znaleźć coś odpowiedniego dla Ciebie i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw.