Ochota

Z Najemcą | Inwestycyjny | Witryna

zł / m2
Pokoje
5
Metraż
123.19
m2 
Piętro
0
/
5
Rok budowy
2012
No items found.
Z Najemcą | Inwestycyjny | Witryna
Zobacz więcej zdjęć

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal użytkowy znajdujący się na Warszawskiej Ochocie vis-a-vis Parku Szczęśliwickiego.

Nieruchomość została wykończona oraz przygotowana przez renomowane biuro architektoniczne - Decorum Architekci. Biuro to zadbało o najmniejsze detale a sam lokal wykończony jest z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz stworzony zostało z najwyżej jakości materiałów.

Budynek położony jest przy ulicy Drawskiej 29a, tuż obok parku szczęśliwickiego. Zlokalizowana nieopodal pętla autobusowa pozwala na wygodny i szybki dojazd do centrum Warszawy lub jakiegokolwiek innego miejsca stolicy. Nieznacznie dalej znajdują się również przystanki tramwajowe co również wpływa na komfort dojazdów. Pod lokalem znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc postojowych (strefa płatnego parkowania).

Obecnie lokal od 6 lat nieprzerwanie pozostaje przedmiotem najmu przez właściciela salonu medycyny estetycznej, który chętnie przedłuży umowę z nowym właścicielem prawdopodobnie na długie lata.

Powierzchnia nieruchomości to 123,19 mkw a na nią składa się:
-Przestronny hol z recepcją/poczekalnią
-4 nieprzechodnie gabinety
-Pomieszczenie pełniące funkcję przechodniego stanowiska
-Pomieszczenie gospodarcze z kuchnią
-Garderoba/Przebieralnia
-Łazienka

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w razie pytań oraz w celu umówienia terminu prezentacji. W razie zainteresowania prześlę rzut lokalu.